Kontakty

Milan Král a.s.

Pod Stromovkou 211, 370 01 Litvínovice

Provozovna:

Pod Stromovkou 201, 370 01 Litvínovice - České Budějovice, Česká republika
Tel.: 387 746 111

Otevírací doba:

Prodej: Pondělí - Pátek: 08:00 - 18:00 | Sobota: 08:00 - 13:00
Servis PKW: Pondělí - Pátek: 08:00 - 17:00 | Sobota: 08:00 - 13:00
Servis LKW: Pondělí - Neděle: 07:00 - 20:00
Prodej náhradních dílů: Pondělí - Pátek: 08:00 - 17:00
V době polední přestávky (12:00 - 13:00) možnost vyzvednutí ND po předchozí domluvě.

 

Recepce / Asistentky
Treglova

Kateřina Tréglová
recepční
Telefon: +420 387 746 111
E-mail: treglova@milankral.cz


NovotnaRenata

Renata Novotná
recepční
Telefon: +420 387 746 111
E-mail: recepce@milankral.cz

Prodej osobních vozů
SvarcPavel

Pavel Švarc
vedoucí prodeje osobních vozů
Mobil: +420 725 144 473
E-mail: svarc@milankral.cz


LonskyZbynek

Zbyněk Lonský
prodejce osobních vozů 
Mobil: +420 602 564 731
E-mail: lonsky@milankral.cz

VokrojPetr

Petr Vokroj
prodejce osobních vozů
Mobil: +420 602 270 057
E-mail: vokroj@milankral.cz


JanosPetr

Petr Jánoš
prodejce osobních vozů 
Mobil: +420 739 322 756
E-mail: janos@milankral.cz

KlabouchJan

Jan Klabouch
prodejce osobních vozů
Mobil: +420 725 794 324
E-mail: klabouch@milankral.cz


TopicFilip

Filip Topič
prodejce osobních vozů 
Mobil: +420 720 989 132
E-mail: topic@milankral.cz

KotekMichal

Michal Kotek
produktový expert osobní vozy
Mobil: +420 725 818 645
E-mail: kotek@milankral.cz


   
Prodej užitkových vozů
MladekMilos

Miloš Mládek
vedoucí prodeje užitkových vozů
Mobil: +420 602 592 879
E-mail: mladek@milankral.cz


VrzakJaroslav

Jaroslav Vrzák
prodejce užitkových vozů 
Mobil: +420 702 016 809
E-mail: vrzak@milankral.cz

SvobodaTomas

Tomáš Svoboda
prodejce užitkovýchh vozů
Mobil: +420 602 352 946
E-mail: svoboda@milankral.cz


BoubalVojtech

Vojtěch Boubal
Produktový expert, dodávkév vozy
Mobil: +420 727 962 938
E-mail: boubal@milankral.cz

Fico

Marian Fico
prodejce užitkových vozů
Mobil: +420 720 989 135
E-mail: fico@milankral.cz


   
Prodej nákladních vozů
RachacVaclav

Václav Rachač
prodejce nákladních vozů
Mobil: +420 724 565 050
E-mail: rachac@milankral.cz


MarinovLukas

Lukáš Marinov
prodejce nákladních vozů , Fleetboard specialista
Mobil: +420 606 747 127
E-mail: marinov@milankral.cz

Prodej ojetých vozů
KoptisJaroslav

Jaroslav Koptiš
vedoucí prodeje ojetých vozů
Mobil: +420 606 747 119
E-mail: koptis@milankral.cz


KozakMichael

Michael Kozák
prodejce ojetých vozů 
Mobil: +420 724 88 278
E-mail: kozak@milankral.cz

RadimerskyDavid

David Radimerský
prodejce ojetých vozů
Mobil: +420 601 026 876
E-mail: radimersky@milankral.cz


   
Finanční služby
NovotnaAlena

Alena Novotná
asistentka finančních služeb
Mobil: +420 725 782 206
E-mail: novotna@milankral.cz


   
Vedení servisu
 

Ing. Jan Vlček
vedoucí servisu Mercedes-Benz
Mobil: +420 603 814 058
E-mail: vlcek@milankral.cz

 

 

Servis osobních a užitkových vozů
RehacekJan

Jan Řeháček
vedoucí servisu osobních a  dodávkových vozů
Mobil: +420 724 149 725
E-mail: rehacek@milankral.cz


KroulikJaroslav

Jaroslav Kroulík
Přijímací technik dodávkových vozů, Příjem oprav osobních vozů
Mobil: +420 724 535 075
E-mail: kroulik@milankral.cz

JandaPetr

Petr Janda
Přijímací technik dodávkových vozů, Příjem oprav osobních vozů
Mobil: +420 602 116 620
E-mail: janda@milankral.cz


MelenaMartin

Martin Melena
Přijímací technik dodávkových vozů, Příjem oprav osobních vozů
Mobil: +420 720 955 688
E-mail: melena@milankral.cz

Blaha

Tomáš Bláha
Příjem oprav osobních vozů
Mobil: +420 602 177 673
E-mail: blaha@milankral.cz


   
Servis nákladních vozů
KrivanecPetr

Petr Křivanec
přijímací technik nákladních vozů 
Mobil: +420 602 592 884
E-mail: krivanec@milankral.cz


JirkaVaclav

Václav Jirka
přijímací technik nákladních vozů 
Mobil: +420 727 884 726
E-mail: jirka@milankral.cz

PancirLKW

Jan Pancíř
přijem oprav nákladních vozů 
Mobil: +420 601 388 879
E-mail: pancir.j@milankral.cz


   
Prodej náhradních dílů
PackaMiroslav

Miroslav Pačka
prodejce náhradních dílů
Mobil: +420 602 564 732
E-mail: packa@milankral.cz


Stepan OK Patrik Štěpán
mobilní prodejce náhradních dílů
Mobil: +420 725 782 203
E-mail: stepan@milankral.cz
Havarijní technik
Kreps OK Tomáš Kreps
havarijní technik
Mobil: +420 602 403 149
E-mail: kreps@milankral.cz
   
Vedení dealerství Mercedes-Benz
 

 


Stastny1 OK Vladimír Šťastný
ředitel divize nákladních vozů
Mobil: +420 602 266 865
E-mail: stastny@milankral.cz

AKTUALITY

Aktuálně v Mercedesu

Nové GLE

x_aktuality/GLE2019.jpg

... více zde

Vito Start

x_aktuality/VitoStart.jpg

... více zde

Vito Worker

x_aktuality/VitoWorker.jpg

... více zde

Sprinter Worker

x_aktuality/SprinterWorker.jpg

... více zde